Oprawa pracy licencjackiej - w Krakowie to nie problem!

15 marca 2019 Public Relations

„Młodości! Ty nad poziomy wylatuj” - mawiał wieszcz. Zanim jednak wzniesiesz się i obronisz egzamin licencjacki, zadbaj, by Twoja praca prezentowała odpowiedni poziom. W Krakowie uczynisz to z łatwością, a oprawa pracy licencjackiej na pewno zrobi dobre pierwsze wrażenie!

Może wydawać Ci się to banalne, ale komisja egzaminacyjna zwróci uwagę na każdy szczegół. A wygląd pracy dyplomowej akurat drobiazgiem nie jest i tym bardziej będzie poddany wnikliwej obserwacji profesorów. Ponieważ większość z nas to wzrokowcy, postaraj się, aby dowód wielomiesięcznych wysiłków… spisał się na piątkę. Mamy dla Ciebie kilka wskazówek, jak do tego doprowadzić.

Praca licencjacka - postaw na profesjonalną oprawę

Pewnie pomyślałeś już, że kilkadziesiąt stron pracy oprawisz z pomocą domowej drukarki. Jednak prace dyplomowe „domowej produkcji” to pierwszy grzech główny studentów. Wszystko dlatego, że zakup prywatnej drukarki z reguły ogranicza się do urządzeń laserowych lub atramentowych. Obie mają swoje zalety, ale największym minusem jest to, że jakość wydruku w ich przypadku nieczęsto jest wysoka. Tymczasem w profesjonalnych punktach obsługi znajdziesz fachowy sprzęt wielofunkcyjny, który podwyższa standard odbitek.

Jeżeli nie chcesz, by egzaminator kiwał nosem, bo ilustracja w Twojej pracy jest zbyt „blada”, zorientuj się, kto w pobliżu sprosta temu wyzwaniu. Oprawa pracy licencjackiej w Krakowie to coś, czym zajmie się drukarnia Lobos Promo, która oferuje nie tylko odpowiedni wydruk na specjalistycznych maszynach, ale także dobór odpowiedniej okładki. To równie ważny element - obwoluta Twojej pracy będzie Ci towarzyszyć na zdjęciach, do których będziesz pozować już „po wszystkim”. Nie pozwól zatem, by wyglądała nieestetycznie i przede wszystkim dobierz odpowiednią kolorystykę. Może masz jakiś własny przesąd co do barw, na który lepiej uważać, albo po prostu - masz swój ulubiony kolor.

praca licencjacka

Wydrukuj więcej egzemplarzy

Egzamin dyplomowy rządzi się swoimi zwyczajami. Jednym z nich jest to, że promotor i recenzent otrzymują egzemplarz pracy. Nie powinieneś więc wydrukować jej jednokrotnie, ale minimum trzy razy (w końcu o pamiątkę mogą się upomnieć także rodzice). W Krakowie jest wiele firm, które oferują oprawę pracy licencjackiej, ale wybierz tą, która z większym zamówieniem nie każe Ci czekać niemal do ostatniej chwili przed sądnym dniem. 

Zwróć uwagę na terminy realizacji. Abyś jednak nie musiał pędzić z jednego na drugi koniec Błoń w poszukiwaniu odpowiedniej drukarni, sprawdź wachlarz usług internetowych. Są bowiem punkty, do których nie musisz się wybierać - możesz wszystko załatwić drogą online i tylko czekać na dostawę zamówienia. To ogromny plus dla tych, którzy ostatnie chwile przed egzaminem chcą poświęcić na szlify. Dobrze przygotowane drukarnie na swoich stronach przejrzyście tłumaczą, jak wgrać plik z pracą, a także umożliwiają dobór papieru, gramatur kartek czy koloru okładki. Czas to pieniądz - gdy już będziesz o krok od uzyskania tytułu licencjackiego, potwierdzisz nasze słowa! 

Więcej na lobos.promo

15 marca 2019 Public Relations

0 Komentarze

Branża SEO - trendy 2018

Branża SEO jest jedną z najszybciej zmieniających się dziedzin marketingu internetowego. Z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc webmasterzy muszą przystosowywać się do wytycznych Google, oraz coraz to nowszych algorytmów mających na celu polepszenia jakości i wiarygodności treści w sieci. Dzięki nam pozostaniesz na bieżąco ze zmianami w branży. 
 

Na co warto zwrócić uwagę przy budowie lub optymalizacji stron w obecnym roku:
 

1. Bezpieczne połączenie HTTPS 

2. Mobile First Index

3. User Expirience

4. Grafika i filmy na stronie

5. Przyspieszone działanie mobile AMP

6. Local SEO 

7. Direct Answers - Pozycja "0"

8. Wyszukiwanie głosowe 


Skuteczne działania SEO muszą wziąć pod uwagę szereg wymogów dyktowanych przez wyszukiwarkę. Intuicyjne strony, łatwe i czytelne dla usera, posiadające wartościowe i unikalne treści oraz zoptymalizowane grafiki na pewno odniosą powodzenie. Nie zapominajmy o szyfrującym certyfikacie SSL, który obniży współczynnik odrzuceń. Jeżeli chcesz zwiększyć zasięg lokalny, pamiętaj o optymalizacji wizytówki swojej firmy w Google Maps. 

 

Porozmawiaj z naszym ekspertem o Twojej stronie

Kontakt