MGID przejmuje włoską firmę Metup Native S.r.l.

4 kwietnia 2022 Reklama & Marketing

​-

Zakup powoduje, że MGID wzmacnia natywną ofertę reklamową na rynku.

MGID, globalna platforma reklamowa, ogłosiła dziś, że nabyła większościowy pakiet udziałów w Metup Native S.r.l., wiodącej włoskiej sieci reklamy natywnej, która wcześniej należała do MetUp. Ta umowa to najnowszy krok w globalnych planach ekspansji MGID.

Firma MGID weszła na rynek włoski, współpracując z Metup w 2019 roku. Wykorzystanie technologii, danych i doświadczenia Metup umożliwiło firmie MGID ulepszenie swojej natywnej oferty dla reklamodawców i wydawców we Włoszech. Jak dotąd współpraca umożliwiła firmie MGID zwiększenie zasięgu w regionie do ponad połowy (55%) odbiorców cyfrowych we Włoszech, dzięki partnerstwu z wydawcami premium, takimi jak liberoquotidiano.it, ilfattoquotidiano.it, ilfoglio.it, iltempo.it, oraz gds.it.

CEO MGID, Sergii Denysenko, skomentował: „To nasza pierwsza akwizycja, ale na pewno nie ostatnia. Nieustannie poszukujemy wiodących firm adtech, które mogą uzupełnić naszą ofertę produktową na lokalnych rynkach. Nasz zakup Metup Native był łatwą decyzją do podjęcia, ponieważ firma nie tylko podziela te same wartości co MGID, ale jej znajomość rynku – i obecność – jest niezwykle imponująca. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej pracy na rynku włoskim i dalszy rozwój partnerstwa z naszymi klientami”.

Shahram Bahadori, CEO Metup Native Srl, powiedział: „Dołączenie do MGID jest dla Metup kamieniem milowym. Z niecierpliwością czekamy na wzmocnienie obecnej pozycji MGID we Włoszech dzięki naszemu zespołowi ekspertów, znajomości rynku i zróżnicowanej ofercie produktów, aby zapewnić niezrównane usługi dla naszych wydawców i partnerów reklamodawców”.

O MGID:
MGID to globalna platforma reklamowa, która pomaga markom docierać do unikalnych lokalnych odbiorców na dużą skalę. Wykorzystuje ukierunkowaną na prywatność technologię opartą na sztucznej inteligencji, aby wyświetlać wysokiej jakości, trafne reklamy w środowiskach bezpiecznych dla marki. Firma oferuje różne formaty reklamy, w tym reklamy natywne, displayowe i wideo, aby zapewnić pozytywne wrażenia użytkowników. Umożliwia to reklamodawcom zwiększanie skuteczności i świadomości marek, a wydawcom utrzymanie i zarabianie na swoich odbiorcach.

Każdego miesiąca MGID dociera do 900 milionów unikalnych czytelników, z 200 miliardami wyświetleń reklam u 25 tysięcy zaufanych wydawców. Więcej informacji na stronie: www.mgid.com

Artykuł partnera

4 kwietnia 2022 Reklama & Marketing

0 Komentarze

Branża SEO - trendy 2018

Branża SEO jest jedną z najszybciej zmieniających się dziedzin marketingu internetowego. Z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc webmasterzy muszą przystosowywać się do wytycznych Google, oraz coraz to nowszych algorytmów mających na celu polepszenia jakości i wiarygodności treści w sieci. Dzięki nam pozostaniesz na bieżąco ze zmianami w branży. 
 

Na co warto zwrócić uwagę przy budowie lub optymalizacji stron w obecnym roku:
 

1. Bezpieczne połączenie HTTPS 

2. Mobile First Index

3. User Expirience

4. Grafika i filmy na stronie

5. Przyspieszone działanie mobile AMP

6. Local SEO 

7. Direct Answers - Pozycja "0"

8. Wyszukiwanie głosowe 


Skuteczne działania SEO muszą wziąć pod uwagę szereg wymogów dyktowanych przez wyszukiwarkę. Intuicyjne strony, łatwe i czytelne dla usera, posiadające wartościowe i unikalne treści oraz zoptymalizowane grafiki na pewno odniosą powodzenie. Nie zapominajmy o szyfrującym certyfikacie SSL, który obniży współczynnik odrzuceń. Jeżeli chcesz zwiększyć zasięg lokalny, pamiętaj o optymalizacji wizytówki swojej firmy w Google Maps. 

 

Porozmawiaj z naszym ekspertem o Twojej stronie

Kontakt