Jak dostać się na kurs programowania?

29 kwietnia 2019 SEO

Wielu zawodowo spełnionych programistów to osoby, które się przebranżowiły i postanowiły skorzystać z kursu programowania. Dzięki temu pracują oni teraz chętniej, zarabiają więcej pieniędzy, a także mogą sobie pozwolić na wakacje kilka razy do roku. Jeśli myślisz o zostaniu koderem, warto wiedzieć jak dostać się do szkoły programowania?

Szkoła programowania to miejsce, które kompleksowo przygotowuje do pełnienia zawodu programisty, a także oferuje pierwszą pracę. Zasady rekrutacji na kurs programowania są przejrzyste, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób można złożyć swoją aplikację. Rekrutacja na kurs dostępna jest dla każdego i odbywa się przez Internet.

Zasady rekrutacji na kurs programowania

Jeśli zawsze marzyłeś o zostaniu programistą, warto skorzystać z usług akademii programowania. Rekrutacja na kurs odbywa się za pośrednictwem strony internetowej. Można na niej znaleźć poszczególne kroki omawiające, jak dostać się do szkoły programowania. W większości przypadków wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy, w którym podaje się swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Następnie należy poczekać na kontakt ze strony szkoły i zaproszenie na rozmowę zapoznawczą. Na niej przedstawiane są szczegółowe warunki kursu programowania i dalsze zasady rekrutacji. Uczestnicy proszeni są o wypełnieniu krótkiej ankiety badającej predyspozycje oraz opowiedzenie o sobie i swojej motywacji do nauki. Ostatnim etapem jest rozpoczęcie kursu w gronie pozostałych uczestników szkolenia. Nie musisz zdawać żadnego egzaminu wstępnego bądź rozmowy kwalifikacyjnej. Wystarczy, że wykażesz się zaangażowaniem i chęcią zdobywania nowej wiedzy.

Jak dostać się do szkoły programowania?

Jak dostać się do szkoły programowania? Co trzeba umieć? Kurs programowania dostępny jest dla każdego chętnego. Nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza, wszystkiego nauczysz się na kursie. Podczas nauki programowania najważniejszy jest jednak wolny czas, który będziesz mógł poświęcić na ćwiczenie różnych języków i rozwiązywanie zagadek. Warto także skupić się na powtarzaniu języka angielskiego, ponieważ jest to uniwersalny język w branży IT i wielu pracodawców wymaga poziomu pozwalającego na swobodną komunikację. W szkole programowania oprócz sztuki zawodu nauczysz się także efektywnej pracy zespołowej, poznasz sposoby na skuteczną komunikację oraz rozwiniesz swoje kompetencje w zakresie budowania zaawansowanych projektów. Podczas procesu rekrutacji warto dopytać o formalności związane z finansowaniem kursu i nieoprocentowanymi pożyczkami na kształcenie.

 

Artykuł partnera

29 kwietnia 2019 SEO

0 Komentarze

Branża SEO - trendy 2018

Branża SEO jest jedną z najszybciej zmieniających się dziedzin marketingu internetowego. Z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc webmasterzy muszą przystosowywać się do wytycznych Google, oraz coraz to nowszych algorytmów mających na celu polepszenia jakości i wiarygodności treści w sieci. Dzięki nam pozostaniesz na bieżąco ze zmianami w branży. 
 

Na co warto zwrócić uwagę przy budowie lub optymalizacji stron w obecnym roku:
 

1. Bezpieczne połączenie HTTPS 

2. Mobile First Index

3. User Expirience

4. Grafika i filmy na stronie

5. Przyspieszone działanie mobile AMP

6. Local SEO 

7. Direct Answers - Pozycja "0"

8. Wyszukiwanie głosowe 


Skuteczne działania SEO muszą wziąć pod uwagę szereg wymogów dyktowanych przez wyszukiwarkę. Intuicyjne strony, łatwe i czytelne dla usera, posiadające wartościowe i unikalne treści oraz zoptymalizowane grafiki na pewno odniosą powodzenie. Nie zapominajmy o szyfrującym certyfikacie SSL, który obniży współczynnik odrzuceń. Jeżeli chcesz zwiększyć zasięg lokalny, pamiętaj o optymalizacji wizytówki swojej firmy w Google Maps. 

 

Porozmawiaj z naszym ekspertem o Twojej stronie

Kontakt