Zalety korzystania z transmisji sprzedażowych na żywo

2 września 2022 Blogowanie

Transmisje sprzedażowe prowadzone na żywo w Internecie to doskonały pomysł dla wszystkich osób, które nie przepadają za chodzeniem po sklepach. Są stworzone również dla mających problemy z poruszaniem się, seniorów czy poszukujących oryginalnych przedmiotów, których na próżno szukać w galeriach handlowych. Dowiedz się, jakie są największe zalety oglądania transmisji.

Zalety transmisji online

Podstawowymi zaletami transmisji online jest to, że mamy możliwość dokładnego obejrzenia produktu oraz zapytania sprzedawcy o jego cechy. Istnieje też szansa zapoznania się z jego składem oraz miejscem produkcji przed zakupem. Jest to szczególnie istotna rzecz dla wszystkich osób, którym zależy na kupowaniu wyłącznie etycznie wytarzanych elementów garderoby. Wszystkich wymienionych czynności możemy dokonać w pełni zdalnie bez potrzeby wychodzenia z domu i poszukiwania ubrań na sklepowych półkach. Nie musimy przepychać się w tłumie, ani tracić czasu i energii na chodzenie po sklepach.

Gdzie można oglądać transmisje?

Transmisje sprzedażowe na żywo można oglądać przykładowo na stronie internetowej https://biore.pl/, która specjalizuje się w pośredniczeniu pomiędzy Klientem a sprzedawcą z określonych grup docelowych. Alternatywnie korzystać można również z live streamów na Facebooku, jednak jest to nieco mniej wygodna opcja. Nad całym procesem kupna i sprzedaży czuwają moderatorzy firmy pośredniczącej, a zatem mamy pewność, że transakcja będzie bezpieczna.

Dlaczego jeszcze warto korzystać z platform do transmisji?

Strony internetowe z transmisjami zakupowymi na żywo to okazja do nabycia produktu w czasie rzeczywistym. Dzięki temu będziemy w posiadaniu wyłącznie oryginalnych ubrań i nie spotkamy więcej na ulicy drugiej tak samo ubranej osoby. W ten sposób łatwo znaleźć prezenty na różne okazje dla rodziny i przyjaciół – wystarczy znaleźć transmisję tematyczną danego sklepu. Opcji wysyłki jest dosyć dużo, zatem można odbierać swoje paczki w dogodnych punktach lub zdecydować się na ich dostawę prosto do domu. Podobnie jest z płatnościami za zamówienia – możliwy jest wybór różnych form od tradycyjnych przelewów, przez przelewy24, aż po PayPal.

Artykuł partnera

2 września 2022 Blogowanie

0 Komentarze

Branża SEO - trendy 2018

Branża SEO jest jedną z najszybciej zmieniających się dziedzin marketingu internetowego. Z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc webmasterzy muszą przystosowywać się do wytycznych Google, oraz coraz to nowszych algorytmów mających na celu polepszenia jakości i wiarygodności treści w sieci. Dzięki nam pozostaniesz na bieżąco ze zmianami w branży. 
 

Na co warto zwrócić uwagę przy budowie lub optymalizacji stron w obecnym roku:
 

1. Bezpieczne połączenie HTTPS 

2. Mobile First Index

3. User Expirience

4. Grafika i filmy na stronie

5. Przyspieszone działanie mobile AMP

6. Local SEO 

7. Direct Answers - Pozycja "0"

8. Wyszukiwanie głosowe 


Skuteczne działania SEO muszą wziąć pod uwagę szereg wymogów dyktowanych przez wyszukiwarkę. Intuicyjne strony, łatwe i czytelne dla usera, posiadające wartościowe i unikalne treści oraz zoptymalizowane grafiki na pewno odniosą powodzenie. Nie zapominajmy o szyfrującym certyfikacie SSL, który obniży współczynnik odrzuceń. Jeżeli chcesz zwiększyć zasięg lokalny, pamiętaj o optymalizacji wizytówki swojej firmy w Google Maps. 

 

Porozmawiaj z naszym ekspertem o Twojej stronie

Kontakt