Tłumaczenia ekspresowe. Jak szybko można przetłumaczyć dokument?

22 sierpnia 2019 Public Relations

Nie raz sytuacja zmusza do błyskawicznej reakcji, podjęcia ważnej decyzji. Tłumaczenia ekspresowe wykonywane są w ograniczonym czasie jednak, przy zachowaniu równie wysokiego poziomu jakości owych dokumentów. Tłumaczenia ekspresowe wykonywane są z najróżniejszych dziedzin w możliwe najkrótszym czasie. Dzięki temu nie należy długo oczekiwać na przekład tekstów, które dostępne są niemal od ręki. 

Kiedy liczy się przede wszystkim czas, a tłumaczenia ekspresowe powinny być wykonane w trybie natychmiastowym, warto skorzystać z tłumaczeń online. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, który w przeciwnym razie mógłby zostać zmarnowany na niepotrzebną wizytę w stacjonarnym biurze tłumaczeń. Tłumaczenia online wymagają przesłania dokumentów podlegających tłumaczeniu. Odpowiedź dotycząca wyceny takiej usługi wysyłana jest w ciągu kilkunastu minut. 

Tłumaczenia ekspresowe online 

Tłumaczenia ekspresowe są najszybszą formą na to aby otrzymać przełożony dokument w trybie natychmiastowym. Tłumaczenia online polegają na przesłaniu dokumentu do wybranego biura tłumaczeń, który świadczy takie usługi. Czas oczekiwania na odpowiedź nie powinien przekroczyć 30 minut. Ostateczna wiadomość powinna zawierać pełne informacje dotyczące dokumentu, czasu jaki należy mu poświecić oraz wstępnej wyceny takiej usługi. Kiedy dojdzie do wspólnego zaakceptowania warunków współpracy, biuro tłumaczeń przechodzi do realizacji zlecenia. Najczęściej w tym czasie dochodzi do uiszczenia opłaty za skorzystanie z usług danego biura tłumaczeń. 

Biuro tłumaczeń poza samym przekładem dokumentu, skupia się także na późniejszej korekcie, która pozwala wychwycić wszystkie błędy oraz pomyłki, jakie zostały pominięte. Korekta tekstu następuje również pod kątem merytorycznym oraz językowym. Na samym końcu dochodzi do redakcji tekstu, która najczęściej występuje w przypadku tekstu przeznaczonego do publikacji. 

Tłumaczenia lub korekty możliwe są także tego samego dnia. Mówi się wtedy o tłumaczeniu superekspres. Możliwa jest realizacja tłumaczenia bądź korekty tekstu o przekładzie od 1 do  nawet 100 stron rozliczeniowych po 1500 znaków ze spacjami na stronie. 

Alingua

Tłumaczenia ekspresowe online Alingua

Realizacja tłumaczenia w ekspresowym czasie jest coraz częściej wybieraną formą usługi tłumaczeniowej. Najchętniej wybieraną usługą w tym zakresie są tłumaczenia ekspresowe wykonywane na język angielski lub z języka angielskiego. Na równie szybką pomoc można liczyć w przypadku tłumaczeń na język niemiecki czy rosyjski. 

Ekspresowe tłumaczenia online, które oferuje Biuro Tłumaczeń Alingua wykonywane są pod okiem ekspertów w tej dziedzinie. Zlecenia realizowane są w wybranych przez klienta ramach czasowych w możliwe jak najszybszym terminie. Ekspresowe tłumaczenia wykonywane są szybko, zachowując profesjonalizm i odzwierciedlając pierwotny tekst oraz jego poprawność merytoryczną. Tłumaczenia ekspresowe online wiążą się z krótszym terminem i jednocześnie niewielkim wzrostem kosztu tej usługi. Każde zlecenie jest jednak indywidualnie oceniane oraz wyceniane. 

22 sierpnia 2019 Public Relations

0 Komentarze

Branża SEO - trendy 2018

Branża SEO jest jedną z najszybciej zmieniających się dziedzin marketingu internetowego. Z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc webmasterzy muszą przystosowywać się do wytycznych Google, oraz coraz to nowszych algorytmów mających na celu polepszenia jakości i wiarygodności treści w sieci. Dzięki nam pozostaniesz na bieżąco ze zmianami w branży. 
 

Na co warto zwrócić uwagę przy budowie lub optymalizacji stron w obecnym roku:
 

1. Bezpieczne połączenie HTTPS 

2. Mobile First Index

3. User Expirience

4. Grafika i filmy na stronie

5. Przyspieszone działanie mobile AMP

6. Local SEO 

7. Direct Answers - Pozycja "0"

8. Wyszukiwanie głosowe 


Skuteczne działania SEO muszą wziąć pod uwagę szereg wymogów dyktowanych przez wyszukiwarkę. Intuicyjne strony, łatwe i czytelne dla usera, posiadające wartościowe i unikalne treści oraz zoptymalizowane grafiki na pewno odniosą powodzenie. Nie zapominajmy o szyfrującym certyfikacie SSL, który obniży współczynnik odrzuceń. Jeżeli chcesz zwiększyć zasięg lokalny, pamiętaj o optymalizacji wizytówki swojej firmy w Google Maps. 

 

Porozmawiaj z naszym ekspertem o Twojej stronie

Kontakt